Ffryes Beach

Pláž Ffryes

Menej známa pláž v zálive Ffryes Bay je ideálnym miestom na relaxačné kúpanie bez veľkých letovísk za chrbtom a davov turistov z výletných lodí, ktorí z času na čas zaplavujú známejšie pláže.

Antigua - 10 najlacnejších hotelov na booking.com

Pláž Ffryes je obľúbená medzi miestnymi obyvateľmi aj turistami, je živá a zároveň má pokojnú uvoľnenú atmosféru.

Podobne ako väčšina pláží na ostrove je aj pláž Ffryes pokrytá jemným bielym pieskom s pohodlným prístupom do mora. Na rozdiel od susednej pláže Coco Beach tu nie sú také dobré podmienky na šnorchlovanie, dno nie je členité a je tu niekoľko väčších vĺn (ale stále veľmi bezpečných).

Veľkou výhodou pláže Ffryes sú vzrastlé stromy, ktoré lemujú celú pláž a poskytujú vítaný tieň. Sú tu tiež rozmiestnené stoly a lavičky, ktoré sú ideálne na občerstvenie. Nápoje alebo jednoduché jedlá si môžete kúpiť v miestnych improvizovaných bufetoch a na koncoch pláže sa nachádzajú luxusnejšie reštaurácie.

Na pláž môžete prísť autom a bezplatne zaparkovať na priestrannom parkovisku. Na pláž Ffryes nejazdí žiadna autobusová linka, ale na susednú pláž Darkwood sa dostanete bez problémov.

Čo vidieť v okolí

Objavte všetky miesta, ktoré môžete vidieť v Antigua a Barbuda.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.