Pravidlá inzercie

Naše metódy monetizácie webového obsahu

Aby sme vám mohli poskytnúť čo najspoľahlivejšie a najkomplexnejšie praktické rady na cesty, musíme tomu venovať veľa času. Písanie obsahu sa stalo našou obživou a toto sú naše štandardy, ako obsah speňažiť.

Partnerské odkazy

Naším hlavným zdrojom monetizácie obsahu je forma affiliate marketingu. Ide o model založený na províziách.

V okamihu, keď kliknete cez naše odkazy na poskytovateľov ubytovania, ako je Booking.com, letecké spoločnosti, požičovne áut alebo iné cestovné kancelárie, a zakúpite si konkrétnu službu, dostaneme späť províziu za odporúčanie.

Výsledná suma sa pre vás nemení bez ohľadu na to, či prejdete na webovú stránku poskytovateľa priamo alebo cez náš odkaz. Peniaze z provízie pochádzajú z marketingového rozpočtu poskytovateľa.

Používateľská skúsenosť na prvom mieste

Hoci by sa mohlo zdať, že budeme odporúčať len vybraných poskytovateľov za účelom nášho zisku, nie je to tak.

Toho, koho odporúčame, si starostlivo vyberáme. Vaše a naše skúsenosti sú na prvom mieste. Chceme, aby ste sa na naše rady a tipy mohli vždy spoľahnúť. Odporúčame len služby, ktoré sa oplatí odporučiť, bez ohľadu na to, či za ne dostaneme províziu.

Navyše dnes je možné spolupracovať prakticky s kýmkoľvek. Mnohé spoločnosti však neodporúčame, aj keď by sme z toho mohli mať finančný prospech. Je to preto, že im jednoducho nedôverujeme alebo z vlastnej skúsenosti vieme, že je lepšie sa im vyhnúť.

Platené partnerstvá

Za viac ako 13 rokov fungovania tohto portálu sme prijali len jednu jedinú príležitosť písať obsah výmenou za finančnú odmenu, a to ešte s vyhliadkou, že sa spolupráca zmení na partnerstvo.

Na našom webe nenájdete články ani obsah, v ktorých by sa spomínali spoločnosti, ktoré nám priamo zaplatili.

Buď daným spoločnostiam a ich službám dôverujeme, alebo ich vôbec nespomíname.

Reklamné bannery

Celý internet je v súčasnosti pokrytý reklamnými bannermi. Môžete ich vidieť aj na našich webových stránkach.

Nemáme žiadny vplyv na ich obsah a nie sme s týmito spoločnosťami nijako prepojení.

Na našej webovej lokalite nenájdete veľa reklamných bannerov. Snažíme sa zachovať čistý priestor, aby ste sa mohli plne sústrediť na náš obsah, aj keď zarábame oveľa menej peňazí.

Vaša dôvera a spokojnosť s touto stránkou je pre nás dôležitejšia.