Konnos Beach

Zátoka Connos

Túto zátoku vzdialenú asi 2,5 km od centra Protarasu by sme nazvali rajom na zemi. Táto nádherná pláž obklopená útesmi a jaskyňami sa nachádza v tichej zátoke s krištáľovo čistou vodou a možnosťou vstupu do vody cez pohodlný piesočný vstup a cez skaly a prirodzene vytvorené bazény.

  • Jemný svetlý piesok
  • Fotogenické okolie
  • Rozmery približne 100 x 20 metrov

Hotely v blízkosti pláže Ayia Napa

Asi 300 metrov od pláže Konnos sa po chodníku dostanete ku Kyklopovej jaskyni, skalnému útvaru vo výške asi 20 metrov nad morom, odkiaľ sa vám naskytne krásny výhľad. Vstup je bezplatný.

Ubytovanie

Ak sa chcete ubytovať priamo pri pláži Konnos, k dispozícii je niekoľko apartmánov a štúdií. Medzi najlepšie patria Konnos Bay Gardens, Konnos Hight Vila, Leda Villa.

Ďalšie hľadajte v neďalekom letovisku Protaras.

Doprava

Na miesto sa dostanete autobusmi 101, 102, 705 a 706 z Ayia Napa a Protarasu a vystúpte na zastávke Konnos Beach. Niekedy sa používa aj názov Konnos Bay. Podrobnosti o verejnej doprave v okolí Ayia Napa nájdete na osea.com.cy.

Bezplatné parkovisko je k dispozícii pozdĺž širokej ulice vedúcej k pláži.

Čo vidieť v okolí

Objavte všetky miesta, ktoré môžete vidieť v Cyprus.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.