Liehovar Mount Gay Rum Distillery

Mount Gay

Najstarší nepretržite fungujúci liehovar rumu na svete sa nachádza na Barbadose. Mount Gay Rum je jednou z najznámejších barbadoských značiek a na trhu je už od roku 1703.

Vyhľadávanie ubytovania na Barbadose

Mount Gay Distillery ponúka návštevníkom niekoľko prehliadok, podľa toho, čo vás zaujíma. Rum Mount Gay je neoddeliteľnou súčasťou zážitkov, od výroby až po workshop výroby koktailov.

Prehliadky liehovaru a ceny

Mount Gay Distillery ponúka niekoľko rôznych typov prehliadok pre verejnosť. Odporúčame vám vždy si rezervovať prehliadky online na stránke mountgayrum.com/tour-mount-gay aspoň 3 až 4 dni vopred. Termíny sa zverejňujú pomerne nepravidelne, aby sa nenarušila bežná prevádzka. Je to preto, že liehovar Mount Gay je stále v prevádzke a je jednou z hlavných exportných značiek krajiny.

Príklady prehliadok a ceny:

  • Prehliadka výrobných priestorov liehovaru - 70 usd
  • Majstrovská trieda výroby rumových koktailov - 110 usd
  • Ochutnávka rumov - 25 usd
  • Ochutnávka a workshop výroby koktailov - 50 usd
  • Kompletná ponuka prehliadok: mountgayrum.com/tour-mount-gay

Kam sa vybrať na prehliadky?

Mount Gay má dve hlavné miesta. Liehovar sa nachádza vo vidieckej oblasti na severe Barbadosu (kde sa konajú prehliadky továrne a niektoré ochutnávky) a potom veľká budova v blízkosti prístavu v Bridgetowne, kde sa konajú workshopy a ochutnávky prémiových nápojov.

Miesto je vždy uvedené v podrobnostiach o prehliadke.

Prenájom auta v Barbadose

Čo vidieť v okolí

Objavte všetky miesta, ktoré môžete vidieť v Barbados.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.