Bottom Bay Beach

Pláž Bottom Bay

Východné pobrežie ostrova sa od západného a južného nemôže líšiť viac. Veľké vlny lákajú na bodysurfing a malé pláže utopené pod skalnatými útesmi vytvárajú krásne fotogenické scenérie. Bonusom je nízky počet návštevníkov a dostatok súkromia.

Vyhľadajte si ubytovanie na Barbadose

Azda najkrajšou plážou v tejto časti Babradosu je Bottom Bay Beach neďaleko najvýchodnejšieho bodu Barbadosu.

Kúpanie a vybavenie pláže

Bottom Bay Beach zaujme rozprávkovou scenériou s niekoľkými štíhlymi kokosovými palmami, asi 15 metrov vysokými útesmi a jemným bielym pieskom.

Pláž je vhodná pre skúsených plavcov alebo len na opaľovanie. Vlny tu bývajú veľké a v strednej časti pláže vás môžu strhnúť do mora pomerne silné prúdy.

Na stránke Bottom Bay Beach nenájdete žiadne vybavenie okrem občasných predavačov, ktorí predávajú koktaily z kokosového mlieka a drobné suveníry. Vždy si preto vezmite dostatok zásob, v pešej vzdialenosti od pláže nie sú žiadne obchody ani reštaurácie.

Doprava na pláž

Na stránku Bottom Bay Beach sa najľahšie dostanete autom. Po asfaltovej ceste Bottom Bay Road sa dostanete nad útesy, odkiaľ je to už len pár krokov k moru. Zaparkovať môžete bezplatne kdekoľvek, kde je miesto.

Najbližšia autobusová zastávka sa nachádza približne 800 metrov od pláže (mapa pešej trasy: google.com/maps), ale spojenie nie je veľmi časté (asi 1-2 spoje za hodinu v nepravidelných intervaloch).

Požičovňa áut na Barbadose

Čo vidieť v okolí

Objavte všetky miesta, ktoré môžete vidieť v Barbados.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.