Hunte's Gardens

Hunte's Gardens

Hunte's Garden je jednou z najnavštevovanejších záhrad na východnom Barbadose, oblasť s bujnou vegetáciou, dažďovým pralesom a panoramatickým výhľadom.

Na stránke Hunte's Garden môžete objaviť pôvodné barbadoské rastliny, ako aj vzácne exotické exempláre vo veľmi príjemnom prostredí s množstvom lavičiek, rybníkov a miest na nerušený odpočinok.

Vyhľadajte si ubytovanie na Barbadose

Záhrada je súkromne prevádzkovaná a nachádza sa v malom údolí obklopenom dažďovým pralesom. Hunte's Garden Nie je veľká a samotná návšteva vám zaberie asi 20 minút. Môžete si ju však takmer ľubovoľne predĺžiť posedením na lavičkách alebo v priľahlej reštaurácii.

Vstupné a doprava

Vstupné je pomerne vysoké a predstavuje 40 bbd / 20 usd. Otvorené je denne od 10:00 do 16:00.

Oficiálna internetová stránka: huntesgardens-barbados.com

Hunte's Garden je ľahko dostupný len autom, pred vchodom je bezplatné parkovisko a ak je plné, môžete zaparkovať na okraji cesty.

Požičovňa áut - Barbados

Najbližšia dedina obsluhovaná verejnou dopravou je Airy Hill, vzdialená 500 metrov (spoločná taxislužba linky 3W a autobusová linka 5A).

Čo vidieť v okolí

Objavte všetky miesta, ktoré môžete vidieť v Barbados.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.