Sardínia
Sardínia

Všetko, čo potrebujete vedieť pred návštevou Sardínia

Pláž Is-Arutas

David Eiselt aktualizované 16. 4. 2024
Je Arut

Na najzápadnejšom pobreží polostrova Sinis sa nachádza niekoľko kilometrov dlhá pláž s jemným pieskom a pokojným prostredím v prírode úplne mimo civilizácie.

Rezervujte si hotel na Sardínii vopred so zľavou

Najobľúbenejšou a najlepšie dostupnou z nich je pláž Is Arutas, ktorá je lemovaná malými skalnatými útesmi a obmývaná čistou plytkou vodou vhodnou na plávanie a šnorchlovanie.

Hoci najbližšia dedina je od pláže vzdialená niekoľko kilometrov, nachádzajú sa tu dve malé reštaurácie a požičovňa lehátok a slnečníkov.

Ubytovanie

V súčasnosti sa v blízkosti pláže nenachádzajú žiadne hotely ani penzióny. Ak sem prichádzate autom, hľadajte napríklad veľmi dobre hodnotené vidiecke hotely do 5 km od pláže: La Luce del Sinis, Agriturismo S'Incant'e Sinis.

Ak sa na pláž chystáte autobusom, vyberte si ubytovanie v Oristane alebo Cabras.

Doprava

Priamo pri pláži sa nachádza platené parkovisko s poplatkom 7 eur na 6 hodín a autobusová zastávka linky 430, ktorá vás 4-krát denne odvezie do Cabras a Oristana.

Avatar uživatele
David Eiselt

David je zakladateľom a CEO spoločnosti Cestee. Je tiež vášnivým cestovateľom, ktorý má na konte 302 letov a 49 navštívených krajín.

Niektoré z našich odkazov môžu byť partnerské odkazy, z ktorých môžeme získať províziu, ak si zakúpite službu. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.