Emirates letenky

Emirates

Lacné letenky od spoločnosti Emirates si môžete kúpiť na všetkých rezervačných portáloch, najlepšie však 2-4 mesiace pred odletom.

Ceny leteniek bývajú v priemere o 73 eur - 183 eur vyššie ako u konkurencie. Navyše komfort cesty často znižujú nočné prestupy na letisku v Dubaji (DXB), kam priletíte z Prahy krátko po polnoci a prvé ďalšie lety z Dubaja odlietajú najskôr o 3 hodiny neskôr, skôr o 4-7 hodín.

So spoločnosťou Fly Emirates môžete letieť do všetkých veľkých miest v juhovýchodnej Ázii, ako sú Bangkok, Phuket, Kuala Lumpur, Singapur a Denpasar, ako aj do Austrálie, na Seychely, Maldivy atď.

Ceny leteniek, ktoré možno považovať za výhodné:

  • Praha - Dubaj za 330 eur,
  • Praha - Bangkok za 495 eur,
  • Praha - Bali za 623 eur,
  • Praha - Sydney za 916 eur.

Pred kúpou vždy zvážte cenu, leteckú spoločnosť a celkovú dĺžku letu.

Obrovskou výhodou je však možnosť naplánovať si bezplatné medzipristátie v Dubaji. Napríklad počas cesty do Thajska strávite 2 alebo 3 dni v Emirátoch. Vyhľadajte si v našom vyhľadávači let ako Praha - Dubaj, Dubaj - Bangkok a Bangkok - Praha prostredníctvom možnosti "iné spiatočné lety".

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.