easyJet odbavenie

easyJet

Na let easyJet sa môžete odhlásiť online a na letisku. Bezplatná je však len prvá možnosť.

Online odbavenie

Online odbavenie je u spoločnosti easyJet veľmi jednoduché. Všetko, čo potrebujete, je počítač alebo mobilný telefón a údaje o cestovnom doklade. Prejdite na stránku easyjet.com a po odbavení si vytlačte alebo uložte palubný lístok do telefónu. Na preukázanie vstupu budete potrebovať hlavne QR kód - musí byť čitateľný.

Odhlásiť sa môžete 30 dní až 2 hodiny pred odletom.

Ešte nemáte vybratý hotel? Získajte zľavu na stránke booking.com

Ak počas tejto doby vykonáte akékoľvek zmeny, napríklad pridáte batožinu, musíte sa zaregistrovať znova.

Výber miesta

Konkrétne miesta v lietadle si môžete vybrať pri rezervácii letenky, kedykoľvek v aplikácii Spravovať moju rezerváciu alebo počas online registrácie.

Za sedadlá sa účtujú rôzne sumy v závislosti od konkrétneho letu a samotného miesta v lietadle. Drahšie miesta sú v prednej časti lietadla a v uličkách s núdzovými východmi, ktoré majú viac miesta na nohy.

Cena za výber miesta sa pohybuje od 8 eur do 12 eur.

Ak vám je jedno, kde budete sedieť, výber sedadla vynechajte a nechajte systém, aby vás automaticky usadil kdekoľvek v lietadle zadarmo. Náhodné pridelenie sedadiel sa zvyčajne prideľuje skupinám spoločne - systém vás zámerne neposadí.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.