Aegean Airlines služby počas letu

Aegean Airlines

Na európske pomery je Aegean Airlines jednou z lepších leteckých spoločností, ktorá ponúka zaujímavé výhody počas letu, od bezplatného občerstvenia až po prístup na internet na letoch do a z Grécka.

Jedlo

Spoločnosť Aegean Airlines ide proti prúdu a namiesto toho, aby obmedzila bezplatné stravovanie pre cestujúcich v ekonomickej triede, udržiava ho na nadštandardnej úrovni. Ľahký a chutný sendvič sa podáva so sušienkou v praktickom boxe. Palubná služba potom ponúka ďalšie nápoje, kávu a čaj.

Deti dostanú navyše detský nápojový box.

Wifi a internet

Internetové pripojenie počas letu je k dispozícii v lietadlách Airbus A320 a A321 NEO. Letecké spoločnosti postupne inštalujú túto technológiu v celej flotile, takže Wifi nemusí byť k dispozícii na všetkých letoch.

Balíky sú rozdelené podľa rýchlosti, pričom pomalšie balíky majú rýchlosť 1,5 Mb/s pre e-mail a prehliadanie webu a 15 Mb/s pre streamovanie videa alebo videohovory.

Základný paušál stojí len 4 eurá na celý let pre cestujúcich s paušálmi Light a Flex. Ostatní cestujúci majú prístup na internet zadarmo.

Light a Flex ComfortFlex Business Miles+Bonus GOLD
Text & Surf 4 eur Zdarma - -
Stream 9 eur 5 eur Bezplatne Zdarma
Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.