Aegean Airlines odbavenie

Aegean Airlines

Spoločnosť Aegean Airlines ako klasický sieťový dopravca ponúka cestujúcim pohodlné odbavenie online alebo na letisku zdarma.

Odbavenie na letisku

Odbavenie na letisku je vždy bezplatné. Odbavovacie pracoviská sa otvárajú 2 hodiny pred odletom a zatvárajú sa 60, 40 alebo 30 minút pred odletom v závislosti od destinácie.

Limit 60 minút platí pre odlety z mimoeurópskych destinácií, t. j. z Egypta, Tuniska, Izraela alebo Saudskej Arábie. Limit 40 minút platí pre všetky európske destinácie a limit 30 minút pre menšie európske a grécke letiská.

Samoobslužné odbavovacie kiosky

Na letisku nemusíte stáť v rade na odbavenie. Využite samoobslužné odbavovacie kiosky a odbavte sa zadarmo. Zadajte kód rezervácie letenky, naskenujte cestovný doklad a vytlačte si letenku.

Samoobslužné kiosky nie sú k dispozícii na všetkých letiskách. Zoznam miest vrátane časových limitov na odbavenie nájdete na stránke aegeanair.com/check-in-times.

Online odbavenie

Bezproblémovou alternatívou je online odbavenie. To je k dispozícii v čase od 48 hodín do 30 minút pred plánovaným odletom.

Online registráciu môžete vykonať tu aegeanair.com/check-in.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.