Aegean Airlines letenky

Aegean Airlines

Letenky spoločnosti Aegean Airlines sa väčšinou oplatí kúpiť priamo na webovej stránke dopravcu aegeanair.com. Výnimkou môžu byť kombinácie letov, pri ktorých Aegean slúži ako prestup na iný hlavný let. V každom prípade sa v mnohých prípadoch oplatí porovnať ceny leteniek Aegean s cenami iných leteckých spoločností, napríklad na stránke skyscanner.com.

Kúpiť letenky s Aegean Airlines

Kedy si kúpiť letenky

Spoločnosť Aegean zvyčajne ponúka najlacnejšie letenky 2-4 mesiace vopred, najmä v mimosezónnych mesiacoch, na ktoré pravidelne ponúka zľavové akcie.

V prípade letov cez leto, t. j. od júna do septembra, sa odporúča kúpiť letenky čo najskôr. Obvyklá cena leteniek medzi Európou a gréckymi ostrovmi sa pohybuje okolo 250 až 350 eur.

Destinácie

Letecká spoločnosť Aegean Airlines prevádzkuje rozsiahlu sieť letov po celej Európe a čiastočne aj do severnej Afriky do Egypta alebo na Blízky východ. Spoločnosť Aegean neprevádzkuje diaľkové linky.

Grécke ostrovy zohrávajú v ponuke destinácií významnú úlohu, pričom v ponuke je skutočne každý ostrov, ktorý má letisko.

Route map

Podrobný zoznam destinácií si môžete pozrieť na leteckej mape, ktorú nájdete na stránke aegeanair.com/route-map alebo na obrázku nižšie.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.