Aegean Airlines batožina

Aegean Airlines

Limity na batožinu spoločnosti Agean Airlines sa odvíjajú od zakúpeného cestovného lístka. Máte však nárok na minimálne jednu príručnú batožinu.

Príručná batožina

Každý cestujúci si môže vziať na palubu minimálne 1 kus príručnej batožiny s nasledujúcimi rozmermi:

  • 56 x 45 x 25 cm a 8 kg.

Ak máte letenky v triede Flex, ComfortFlex alebo Business, môžete si vziať ďalší menší kus batožiny vo forme kabelky, tašky na notebook alebo malého ruksaku.

Ešte nemáte rezervovaný hotel? Zľavy na Booking.com nájdete tu

Odbavená batožina

Odbavená batožina tiež podlieha cene letenky. Pri základných tarifách Light a Flex nie je batožina zahrnutá v cene letenky a v prípade potreby je potrebné ju dokúpiť.

  • Cena za odbavenú batožinu je približne 30 eur za let

Pri tarife ComfortFlex je v cene zahrnutý 1 kus zapísanej batožiny do 23 kg. Cestujúci v triede Business majú nárok na dve zapísané batožiny s hmotnosťou 32 kg každá.

Na cesty do a zo Saudskej Arábie sa vzťahujú osobitné podmienky. Tu majú všetci cestujúci ekonomickej triedy nárok na batožinu do 30 kg a cestujúci biznis triedy majú nárok na 2 batožiny po 20 kg.

Detské kočíky

Malé deti do 2 rokov majú nárok na bezplatný detský kočík. Okrem toho si môžu bezplatne vziať príručnú tašku s rozmermi 55x40x23 cm a hmotnosťou 6 kg.

Väčšie deti majú rovnaký limit batožiny ako dospelí.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.