Turkish Airlines letenky

Turkish Airlines v Istanbule

Vždy je dobré najprv porovnať lety so spoločnosťou Turkish Airlines s konkurenčnými leteckými spoločnosťami. Ceny kvalitných a férových predajcov leteniek sú porovnateľné s cenami, ktoré nájdete priamo na stránke turkishairlines.com, preto nie je potrebné kupovať letenky priamo na webovej stránke leteckej spoločnosti.

Pred kúpou leteniek odporúčame použiť Skyscanner.com alebo iné podobné porovnávacie stránky.

Kúpiť letenky s Turkish Airlines

Ceny leteniek

Ceny leteniek so spoločnosťou Turkish Airlines zodpovedajú trhu a spiatočné lety medzi Európou a Istanbulom zvyčajne nájdete okolo 200 eur až 300 eur. Pri medzikontinentálnych letoch očakávajte zvyčajne vyššie ceny v závislosti od miesta odletu. Lety do USA stoja okolo 600 eur, do Južnej Ameriky okolo 800 eur a do juhovýchodnej Ázie, ako je Bangkok, Kuala Lumpur, Singapur alebo Bali, budú za podobné ceny.

Kedy si kúpiť letenky

Kedy si kúpiť letenky so spoločnosťou Turkish Airlines? Najlepší čas na kúpu leteniek je približne 3-4 mesiace pred odletom na lety medzi Európou a Istanbulom. V prípade letov mimo Európy platí o mesiac dlhšie obdobie, pričom odporúčame sledovať ceny a letenky kupovať 3 až 5 mesiacov pred plánovanou cestou.

Letecká spoločnosť Turkish Airlines nemá často akciové ponuky. Preto odporúčame nespoliehať sa na zázrak a riadiť sa uvedenými termínmi.

Destinácie

Turkish Airlines ponúka obrovské množstvo destinácií a len v aktuálnom roku ich ponúka necelých 300. Okrem Oceánie lieta takmer do celého sveta. Letenky do Austrálie a na Nový Zéland však bude ponúkať v spolupráci s ázijskými leteckými spoločnosťami, ako je Malindo Air.

Hlavná letecká základňa sa nachádza na letisku Istanbul IST. Odtiaľto sa lietajú lety prakticky do celého sveta.

Väčšina destinácií sa nachádza v Európe a na Blízkom východe.

Mapa trás

Výpisom konkrétnych destinácií by sme mohli stráviť desiatky hodín, preto je najlepšie pozrieť si mapu trás spoločnosti Turkish Airlines, a to buď priamo na webovej stránke turkishairlines.com/route-map, alebo na obrázkoch nižšie.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.