Norwegian odbavenie

Nórsky

Odbavenie na letiskovej prepážke je v prípade spoločnosti Norwegian bezplatné.

Odhlásiť sa môžete online a vytlačiť si palubný lístok doma alebo v letiskovom kiosku. Online registrácia funguje od 48 hodín pred odletom.

Najčastejšie používanou metódou jemobilné odbavenie. Ak pri rezervácii zadáte svoje telefónne číslo, dve hodiny pred odletom dostanete textovú správu s odkazom na odbavenie. V mobilnom telefóne budete mať palubný lístok a pri odbavení stačí ukázať čiarový kód.

Výber miesta (sedenie)

Za poplatok si môžete vybrať konkrétne miesto v lietadle. Ak tento poplatok nechcete platiť, stačí preskočiť krok výberu sedadla a bude vám pridelené náhodné sedadlo zadarmo.

Ak cestujete s deťmi, budete sedieť spolu, aj keď vám bude sedadlo pridelené náhodne.

Poplatky za sedenie sa značne líšia podľa dĺžky letu, ročného obdobia a ceny letenky a pohybujú sa od 10 eur do 45 eur. Poplatok sa vzťahuje len na tarify LowFare. Pri tarifách LowFare+ a Flex si môžete vybrať konkrétne miesto v lietadle zadarmo.

Ak si chcete okrem výberu sedadla pridať aj väčšiu príručnú alebo zapísanú batožinu, vždy je lacnejšie pridať si tarifu LowFare+, ktorá zahŕňa všetko naraz.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.