Norwegian letenky

Nórsky

Spomedzi nízkonákladových leteckých spoločností patria skôr k tým drahším, ale aj tak často ponúkajú veľmi dobré ceny v rámci Európy, a najmä pri vnútroštátnych letoch v Nórsku alebo Švédsku. Je dôležité si uvedomiť, že najnižšia cena nezahŕňa batožinu.

Najlacnejšie letenky nájdete na webovej stránke www.norwegian.no, zvyčajne o niečo lacnejšie na Norwegian. Hoci je Norwegian nízkonákladová letecká spoločnosť, ponúka možnosť zakúpenia garantovaných nadväzujúcich letov. V niektorých prípadoch však bude lacnejšie kúpiť si dve samostatné letenky zvlášť, čo sa odporúča len v prípade, že je dostatočná rezerva na negarantovaný prípoj.

Tip: Ak máte od 12 do 25 rokov, použite promo kód UNDER26 na lety po Škandinávii. Získate tak špeciálnu cenu na jednosmerné letenky, často až s 50 % zľavou.

Nórske destinácie

Norwegian Air Shuttle v súčasnosti prevádzkuje niekoľko základní, z ktorých uskutočňuje najväčší počet letov do ďalších destinácií:

  • Oslo (OSL ) - hlavná a najväčšia základňa s letmi do celej Európy a veľmi častými vnútroštátnymi spojmi v rámci Nórska.
  • Kodaň - hlavná základňa s letmi najmä do západnej a južnej Európy
  • Štokholm Arlanda (ARN ) - tretia najväčšia základňa s častými vnútroštátnymi spojeniami v rámci celého Švédska a s letmi do západnej a južnej Európy
  • Bergen - priame lety do viacerých európskych destinácií a časté vnútroštátne lety
  • Trondheim - priame lety do viacerých európskych destinácií a časté vnútroštátne lety
  • Stavanger - priame lety do viacerých európskych destinácií a časté vnútroštátne lety
  • Helsinki - menšia základňa s vnútroštátnymi letmi v rámci Fínska a niekoľkými priamymi letmi do južnej a západnej Európy

Prevádzkuje tiež letné sezónne základne na letiskách v Málage, Barcelone a Alicante a pridáva sezónne priame lety k moru z menších škandinávskych letísk.

Na rozdiel od minulosti, keď letecká spoločnosť expandovala po celej Európe, sa jej portfólio v súčasnosti zameriava takmer výlučne na lety do/z Škandinávie a vnútroštátne linky do Nórska, Švédska a Dánska.

Mapa trás

Oficiálnu mapu všetkých trás podľa destinácií nájdete na webovej stránke spoločnosti: www.norwegian.com/uk/route-map.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.