LATAM Airlines letenky

Latam

LATAM je jednou z najsilnejších leteckých spoločností v Južnej Amerike s prakticky úplným pokrytím hustej siete destinácií vrátane diaľkových liniek do USA, Európy, Austrálie a Južnej Afriky. Štandardné letenky je najlepšie kupovať aspoň 2 mesiace pred odletom, najlepšie cez české vyhľadávače, webové stránky LATAM nie sú príliš prehľadné a servisná podpora nie je taká dobrá.

Pri kúpe letenky sa stále stretnete s pôvodným rozdelením leteckých spoločností, lety do Brazílie sú prevádzkované pod hlavičkou TAM a kódom "JJ", všetky ostatné pod hlavičkou LAN a kódom "LA".

Vnútroštátne lety v rámci Peru si nerezervujte na peruánskej alebo mutačnej stránke. Tie síce ponúknu výrazne nižšie ceny ako medzinárodná mutácia, ale ide len o dotované ceny pre miestnych obyvateľov. Ak si takúto letenku kúpite, na letisku vám bude účtovaný príplatok. Podobné pravidlo platilo v Kolumbii a Čile, ale bolo zrušené. Vnútroštátne letenky na kolumbijskej a čílskej verzii stránky sú stále výrazne lacnejšie, ale neváhajte si ich kúpiť.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.