Czech Airlines letenky

CSA ATR-72 s 95. výročím

Letenky s Českými aerolíniami si môžete kúpiť priamo na webovej stránke csa.cz alebo prostredníctvom predajcu leteniek. Paradoxne, cez predajcu leteniek môžete kúpiť lacnejšie letenky ako priamo na oficiálnej webovej stránke leteckej spoločnosti.

Odporúčame použiť skyscanner.com alebo vášho obľúbeného predajcu leteniek.

Kúpte si letenky s Českými aerolíniami

Kedy si kúpiť letenky

Kedy sú letenky s Českými aerolíniami najlacnejšie? Letecké spoločnosti nemajú veľmi dynamické cenníky, a preto sú ceny leteniek dlhodobo rovnaké. Najlacnejšie letecké spoločnosti ponúkajú lety s dostatočným predstihom 3 a viac mesiacov pred odletom. Postupne sa zdražujú, ako sa kapacita letov napĺňa.

České aerolínie nepatria k najlacnejším leteckým spoločnostiam, ale ponúkajú pohodlné časy letov.

Letenky sú ponúkané v tarifných balíkoch od tarify Lite len s malou príručnou batožinou, cez tarifu Plus s veľkou príručnou batožinou a zapísanou batožinou až po biznis triedu.

Destinácie

Po rozsiahlej reštrukturalizácii v roku 2021 České aerolínie stratili väčšinu svojich pravidelných liniek a ponechali si len jednu linku z Prahy do Paríža. Od roku 2023 pridala druhú linku z Prahy do Madridu.

Mapa trás

Grafické znázornenie mapy letov si môžete pozrieť na nižšie priloženom obrázku. Červené krúžky sú destinácie prevádzkované materskou leteckou spoločnosťou Smartwings, do ktorých sa letenky predávajú ako spoločné lety.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.