Austrian Airlines služby počas letu

Austrian Airlines

Spoločnosť Austrian Airlines ponúka na krátkych letoch v Európe len veľmi základné bezplatné občerstvenie. Pri dlhších letoch je ponuka rozšírená.

Občerstvenie počas letu

Cestujúcim v biznis triede sa na krátkych aj dlhých letoch ponúka kompletné menu.

Cestujúcim v ekonomickej triede sa na krátkych letoch v rámci Európy ponúka bezplatne len voda. Všetko ostatné občerstvenie je k dispozícii za poplatok. Na palube si môžete kúpiť napríklad chladené nápoje, sladkosti alebo sendviče v cene od 4 eur do 10 eur.

Pri cestovaní v ekonomickej triede si môžete objednať ďalšie jedlo na webovej stránke spoločnosti: austrian.com/ca/en/austrian-melangerie

Pri diaľkových letoch nad 6 hodín sa v ekonomickej triede podávajú aj 2 bezplatné jedlá - večera a raňajky alebo obed a ľahké občerstvenie.

Zábavný systém

Na diaľkových letoch môžete bezplatne využívať systém IFE - In Flight Entertaiment. Zábavný systém ponúkne stovky filmov, seriálov a dokumentov, hudbu alebo hry.

Wi-Fi počas letu

Na palube všetkých lietadiel môžete využívať internetové pripojenie FlyNet na základné vyhľadávanie. Internet nie je vhodný na prehrávanie videí alebo posielanie veľkých súborov.

Základný balík stojí 6 eur a môžete si ho zakúpiť pred letom na adrese: austrian.com/ca/en/internet-on-bord

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.