Gíza
Letisko Káhira

Všetko, čo potrebujete vedieť pred odletom alebo príletom na letisko Káhira

Hotely v blízkosti letiska Káhira

Krystof Hajek aktualizované 27. 1. 2024

Kde nájsť najlepšie miesto na pobyt na letisku Káhira alebo v jeho blízkosti?

Spanie v termináli - otváracie hodiny

Vzhľadom na celonočnú hustú letovú prevádzku sú oba terminály otvorené 24 hodín denne.

Spať cez noc na letisku v Káhire je možné a nikto vás nebude kontrolovať, pretože bezpečnostná kontrola sa uskutoční hneď po vstupe do budovy zvonku.

Pohodlné prespanie v oboch termináloch je však prakticky nemožné. Nie sú tu žiadne pohodlné sedadlá ani tiché zákutia. Ruch je po celú noc veľmi hustý, a preto je v halách veľký hluk.

Hotely v blízkosti terminálu

V prípade skorého ranného odletu alebo dlhého medzipristátia odporúčame prenocovať v jednom z hotelov priamo v areáli letiska.

Vo vnútri tranzitného priestoru sa nenachádza žiadny hotel, takže v prípade dlhého medzipristátia budete musieť prejsť cez imigračný úrad a ísť mimo letiska.

Kliknutím na názov hotela zobrazíte ceny a dostupnosť.

Hotely v Káhire

Na letisko/z letiska sa môžete dostať taxíkom alebo aplikáciou Uber kedykoľvek počas noci, preto neváhajte a rezervujte si hotely priamo v Káhire.

V našom sprievodcovi mestom vám poskytneme tipy na najlepšie miesta na ubytovanie.

 
Krystof Hajek

Krystof je šéfredaktorom na Cestee. Je tiež vášnivým cestovateľom, ktorý má na konte 574 letov a 73 navštívených krajín.

Niektoré z našich odkazov môžu byť partnerské odkazy, z ktorých môžeme získať províziu, ak si zakúpite službu. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.