Hotely v blízkosti letiska Dublin

Nočný most v Dubline

Vzhľadom na veľký počet leteniek s prestupmi spoločnosti Aer Lingus v Dubline môže byť niekedy užitočné prenocovať na letisku z dôvodu nutného nočného prestupu. Podobne môže byť hotel v blízkosti letiska užitočný pri veľmi skorých odletoch alebo neskorých príletoch.

Hotely v blízkosti terminálu

Priamo v areáli letiska sa nachádzajú dva kvalitné hotely:

Ceny všetkých hotelov sú podobné a začínajú sa od 180 eur za noc.

Hotely v okolí

Ideálnou alternatívou je Clayton Hotel Dublin Airport 4*, ktorý je o tretinu lacnejší ako hotely v termináli a ponúka 24-hodinovú kyvadlovú dopravu z letiska, ktoré je vzdialené 2,5 km. K dispozícii sú aj rodinné izby pre 2 dospelých a 2 deti za takmer rovnakú cenu ako dvojlôžková izba.

V pešej vzdialenosti od terminálu sa nachádzajú aj hotely Carlton Hotel Dublin Airport **** a Premier Inn Dublin Airport ***, ktorý tiež ponúka rodinné izby a raňajky pre deti zdarma, ak je prítomná aspoň 1 platiaca dospelá osoba.

Ubytovanie na noc v termináli

Oba terminály sú otvorené 24 hodín denne a v budovách je možné prenocovať.

Vo verejných priestoroch terminálov však budete márne hľadať pohodlné miesta. Cestujúci tento problém riešia spaním na zemi na matracoch. Počítajte však s tým, že najpokojnejšie miesta budú obsadené okolo 22. hodiny.

 
Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.