Služby na letisku Bridgetown

Barbados

Zisti, aké služby a zariadenia sú k dispozícii na letisku Barbados. Kde sa najlepšie najesť a kde nakúpiť?

Lacné hotely v Barbados

Internet a wi-fi

Wifi je bezplatné a neobmedzené, ale k dispozícii je len v odletovej zóne po bezpečnostnej kontrole. Wifi nie je k dispozícii vo verejnej hale ani v príletovej zóne.

Na letisku Bridgetown nie je veľa zásuviek na mobilné telefóny. Získajte barbadoskú dátovú e-sim rýchlo a jednoducho na webe airalo.com.

Reštaurácie a obchody

V odletovej hale (pri odbavovacích pultoch) sa nachádza pobočka barbadoského reťazca rýchleho občerstvenia Chefette (9:00 - 21:00). Za miestom bezpečnostnej kontroly sa nachádza malý food court s predajňou Subway, jednou klasickou reštauráciou a niekoľkými menšími pizzériami alebo bagetárňami.

V tranzitnej zóne si môžete kúpiť aj suveníry, tovar v bezcolnom obchode alebo pohľadnice, ktoré môžete vhodiť do poštovej schránky umiestnenej tiež za bezpečnostnou kontrolou. Poštové známky sa predávajú na pošte, ktorá sa nachádza vo verejnej zóne (zatvára sa však o 14:30).

Bankomaty a zmenárne

Na letisku Barbados sa nenachádza žiadna zmenáreň.

Bankomat Royal Bank of Canada sa nachádza vo verejnej zóne medzi príletovou a odletovou halou. Na Barbadose však môžete legálne platiť americkými dolármi.

Úschovňa batožiny

Letisko Bridgetown nemá úschovňu batožiny.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.