Barbados
Letisko Bridgetown Grantley Adams

Všetko, čo potrebujete vedieť pred odletom alebo príletom na letisko Bridgetown

Služby na letisku Bridgetown

Krystof Hajek aktualizované 4. 10. 2023

Zisti, aké služby a zariadenia sú k dispozícii na letisku Barbados. Kde sa najlepšie najesť a kde nakúpiť?

Lacné hotely na Barbadose

Internet a wi-fi

Wifi pripojenie je bezplatné a neobmedzené, ale k dispozícii je len v priestore odletov po bezpečnostnej kontrole. Vo verejnej vstupnej hale ani v príletovej zóne nie je wifi k dispozícii.

Na letisku Bridgetown nie je veľa predajní mobilných operátorov. Získajte barbadoskú dátovú e-sim rýchlo a jednoducho na webe airalo.com.

Reštaurácie a obchody

V odletovej hale (pri odbavovacích pultoch) sa nachádza pobočka barbadoského reťazca rýchleho občerstvenia Chefette (9:00 - 21:00). Za miestom bezpečnostnej kontroly sa nachádza malý food court s predajňou Subway, jednou klasickou reštauráciou a niekoľkými menšími pizzériami alebo bagetárňami.

V tranzitnej zóne si môžete kúpiť aj suveníry, tovar v bezcolnom obchode alebo pohľadnice, ktoré môžete vhodiť do poštovej schránky umiestnenej tiež za bezpečnostnou kontrolou. Poštové známky sa predávajú na pošte, ktorá sa nachádza vo verejnej zóne (zatvára sa však o 14:30).

Bankomaty a zmenárne

Na letisku Barbados sa nenachádza žiadna zmenáreň.

Bankomat Royal Bank of Canada sa nachádza vo verejnej zóne medzi príletovou a odletovou halou. Na Barbadose však môžete legálne platiť americkými dolármi.

Úschovňa batožiny

Letisko Bridgetown nemá úschovňu batožiny.

Krystof Hajek

Krystof je šéfredaktorom na Cestee. Je tiež vášnivým cestovateľom, ktorý má na konte 574 letov a 73 navštívených krajín.

Niektoré z našich odkazov môžu byť partnerské odkazy, z ktorých môžeme získať províziu, ak si zakúpite službu. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.