Qatar Airways služby počas letu

A320 spoločnosti Qatar Airways

Hoci je Qatar Airways jednou z najlepších leteckých spoločností na svete, nie všetky služby na palube alebo pred letom sú automaticky zahrnuté v cene letenky. Pozrite si, čo môžete očakávať na letoch spoločnosti Qatar Airways.

Výber sedadiel

Seating je jednou zo služieb, ktoré budú za poplatok zahrnuté v základnej cene letenky. Výber sedadla si však môžete nechať na odbavenie v lietadle, kde vám systém automaticky pridelí miesto. Ak cestujete s dvoma alebo viacerými osobami, budete sedieť spolu.

Výber sedadla je k dispozícii za poplatok pri tarifách Classic v ekonomickej aj biznis triede. Tarifa Convenience zahŕňa bezplatný výber sedadla hneď pri rezervácii, pričom si môžete priplatiť za miesta s väčším priestorom na nohy - štandardné miesta v núdzovej uličke alebo prvé v rade.

Tarifa Komfort umožňuje bezplatný výber všetkých sedadiel.

Občerstvenie počas letu

Hlavnú úlohu zohráva občerstvenie, ktoré sa všetkým cestujúcim podáva bezplatne. Kompletné menu s hlavným jedlom, šalátom a dezertom doplnia nápoje vrátane alkoholických.

Pri diaľkových letoch sa vždy podáva kombinácia obed + ľahké občerstvenie alebo večera a raňajky.

Zábavný systém na palube

IFE na palube lietadla Qatar ponúkne nespočetné množstvo filmov od klasických až po aktuálne hollywoodske a bollywoodske filmy.

Pozerajte filmy, seriály, počúvajte hudbu, preskúmajte okolie počas letu pomocou interaktívnej mapy alebo hrajte hry so spolucestujúcimi. Všetko zadarmo,

Wi-Fi

Internetové pripojenie je k dispozícii na palube lietadiel Boeing 777, Boeing 787-9 alebo Airbus A350-900 a Airbus A350-1000.

Ak chcete využívať internet počas letu, odporúčame vám zaregistrovať sa do vernostného programu Privilege Club. Členovia získajú 1 hodinu bezplatného pripojenia počas každého letu alebo si môžu zakúpiť prístup na internet počas celého letu za 10 usd.

Okrem toho pri zakúpení online pred odletom na stránke qatarairways.com stojí pripojenie na internet počas celého letu len 8 usd.

Bezplatný hotel pri pripojení

Bezplatné ubytovanie pri dlhšom medzipristátí je ponúkané cestujúcim s prestupom na letisku Doha DOH od 8 do 24 hodín za nasledujúcich podmienok:

  • neexistuje žiadny prestup kratší ako 8 hodín
  • prestup musí byť v rozmedzí 8 až 24 hodín

Spolu s ubytovaním v 4* alebo 5* hoteli vás letecká spoločnosť prepraví do hotela a späť súkromným transferom.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.