Hotely v blízkosti letiska Tirana

Tirana

Letisko Tirana funguje celú noc a najmä spoločnosť Wizz Air a miestne letecké spoločnosti často prilietajú veľmi neskoro v noci.

Hotely v blízkosti terminálu

Preto sa v blízkosti letiska nachádza niekoľko hotelov, v ktorých sa môžete ideálne ubytovať a ráno pokračovať do centra alebo k moru.

  • Hotel Verzaci *** - Najlacnejší, ale absolútne pohodový hotel. Nachádza sa asi 10 minút chôdze od letiska po chodníku a noc tu stojí približne od 31 eur
  • N Hotel by NOSHI **** - výborná kvalita za dobrú cenu, hotel sa nachádza asi 6 minút chôdze od terminálu a zaplatíte zaň od 55 eur
  • Best Western Premier Ark Hotel **** - ak dávate prednosť medzinárodným reťazcom, ubytujte sa v tomto hoteli 2 minúty chôdze od terminálu s cenami od 70 eur
  • Airport Garden Hotel *** - vďaka vkusnému modernému vybaveniu a vzdialenosti asi 4 minúty chôdze od terminálu má tento hotel najlepšie hodnotenie zo všetkých v okolí. Ceny začínajú od 59 eur.

Hotely v centre Tirany

Ak sa aj napriek tomu rozhodnete cestovať autobusom v noci do centra alebo skoro ráno z centra na letisko, najbližšie hotely k autobusovej zastávke v centre sú Lot Boutique Hotel by Hotels and Préférence **** (3 minúty chôdze) alebo Tirana International Hotel **** (5 minút chôdze).

 
Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.