Parkovanie na letisku Praha

Karlov most v Prahe

Ak sa chystáte na letisko Praha autom, pozrite si ceny a ďalšie informácie v tejto časti.

Dlhodobé parkovanie

Od 46 eur za týždeň alebo od 52 eur v hlavnej letnej sezóne môžete zaparkovať na súkromnom parkovisku GO Parking vzdialenom asi 5 minút jazdy od terminálu (na letisko vás hneď po zaparkovaní odvezie dodávka zadarmo). Rezervujte si ho online prostredníctvom webovej stránky goparking.cz s naším promo kódom "CLC001".

Zaparkujte priamo pri termináloch letiska na parkovisku "A" Smart pred terminálom 2 a na parkovisku "C" Comfort pred terminálom 1.

Smart ponúka parkovanie za 64 eur na týždeň, Comfort potom za 2 260 Kč pri online rezervácii. V letnej sezóne sú ceny opäť vyššie, pričom parkovisko Smart stojí 83 eur za týždeň a parkovisko Comfort 99 eur.

Krátkodobé parkovanie

Priamo pred terminálmi 1 a 2 sú k dispozícii expresné parkoviská na 15 minút zadarmo, ale za ďalších 15 minút môžete zaplatiť 4 eur a za celú hodinu dokonca 7 eur. Bezplatné parkovanie je obmedzené na 1x15 minút počas 24 hodín.

Ak viete, že sa zdržíte dlhšie ako 15 minút, zastavte na parkoviskách "Economy" B alebo C pri termináli 2 alebo za hotelom Courtyard. Jedna hodina tu stojí 3 eur.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.