Hotely v blízkosti letiska Nové Dillí

Nové Dillí

Nájdite najlepšie ubytovanie pred odletom alebo po prílete v blízkosti letiska Dillí.

Pri vyhľadávaní na rôznych portáloch venujte pozornosť skutočnej polohe ubytovania. Na mnohých mapách hotelov na portáloch, ako je booking.com alebo agoda.com, nie sú správne zobrazené hotely priamo pri termináloch, hoci v skutočnosti sú niektoré ubytovacie zariadenia vzdialené viac ako 5 km od letiska.

Nižšie uvádzame zoznam hotelov, ktoré sa skutočne nachádzajú priamo pri letisku v Dillí.

Hotely v termináli

Ak máte dlhý medzinárodný prestup v Dillí a nechcete si vybavovať indické víza, využite služby tranzitného hotela Holiday Inn Express Terminal 3 ****. Nachádza sa priamo v tranzitnom priestore terminálu 3 v blízkosti odletovej brány 15.

Hotely v AeroCity

V blízkosti letiska sa nachádza umelo vytvorené mesto Aerocity, v ktorom sa nachádza aj rovnomenná stanica metra na letiskovej expresnej linke.

V Aerocity sa nachádzajú prevažne veľké hotely nadnárodných korporácií. Niektoré hotely ponúkajú súkromné transfery k terminálom za ceny od 500 inr do 1 000 inr.

Podstatne lacnejšie je dostať sa z AeroCity k terminálom 2/3 metrom (20 inr) a k terminálu 1 špeciálnym autobusom (40 inr). Od stanice k hotelom je to 5 - 10 minút chôdze cez modernú, čistú štvrť.

  • Čas cesty metrom k terminálom 2/3 - 5 minút
  • Čas cesty autobusom k terminálu 1 - 10 minút

Uvádzame zoznam hotelov od najlacnejších (od 80 eur po najdrahšie od 250 eur za noc).

Lacné hotely v okolí

Veľmi lacné, ale pochybnej kvality, sú hotely v priľahlej štvrti Mahipalpur, ktorá sa nachádza cez hlavnú cestu od Aerocity.

Musíte počítať s typicky indickými službami. Na pohľad pekné a čisté izby, ale detaily ako tečúca teplá voda, pleseň v sprchách alebo špinavá bielizeň sú na dennom poriadku. Na druhej strane, za izbu tu zaplatíte približne od 15 eur za noc.

 
Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.