Parkovanie na letisku Norimberg

Norimberg

Oficiálne letiskové parkovisko je najpohodlnejšie, pretože pešia vzdialenosť k terminálu sa pohybuje od 1 do 5 minút. Všetky parkoviská zahŕňajú kryté parkovacie miesta.

Ak chcete získať najlacnejšie parkovanie, musíte si ho rezervovať v dostatočnom predstihu - v prípade letných termínov až šesť mesiacov vopred. Okrem toho je do konca roka 2023 k dispozícii 5 % zľava s promo kódom Parken-afyVcK-2023. Rezerváciu vykonajte online na stránke parking.airport-nuernberg.de. Príklady najnižších cien:

  • 4-7 dní: od 49 eur v garáži P4
  • 2-3 dni: od 29 eur v garážach P3 a P4

Parkovanie na súkromných parkoviskách sa v prípade Norimbergu príliš neoplatí, ceny sú zvyčajne vyššie ako v oficiálnych letiskových garážach.

Bezplatné parkovanie

V neďalekej štvrti Ziegelstein je stále legálne parkovať na uliciach zadarmo a bez obmedzení, pričom mimoriadne obľúbená je ulica Otto-Lilienthal-Strasse v blízkosti stanice metra na letisko. Pozor. Podľa informácií cestujúcich platí v tejto oblasti vždy v utorok medzi 8:00 a 11:00 zákaz parkovania.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.