Služby na letisku Mexiko City

Mexiko City

Zisti, aké služby a zariadenia sú k dispozícii na letisku Mexico City. Kde sa dá najlepšie najesť a nakúpiť?

Najlepšie hotely v Mexico City

Internet a wi-fi

Vo všetkých termináloch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, ktoré je však k dispozícii až po bezpečnostnej kontrole. Pripojte sa k sieti "Infinitum".

Získajte mexickú dátovú e-sim rýchlo a jednoducho na webe airalo.com.

Úschovňa batožiny

Skrinky na batožinu nájdete vo verejných priestoroch terminálov 1 a 2. Prevádzková doba je 24 hodín denne 7 dní v týždni a za celodennú úschovu si môžete zaplatiť 120 mxn. Platiť môžete len v hotovosti.

  • Terminál 1 - hala E2, 1. poschodie
  • Terminál 2 - 2. poschodie medzi bránami 3 a 4

Obchody a supermarkety

Oba terminály sú dobre zásobené bezcolnými obchodmi, luxusnou módou, doplnkami a cestovným vybavením. Je tu veľa novinových stánkov s tlačovinami, nápojmi a sladkosťami.

Veľký počet obchodov je otvorených 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Cestujúci často vyhľadávajú obchody s potravinami, aby si mohli kúpiť lacné a rýchle občerstvenie pred odletom alebo cestou do hotela po prílete.

V oboch termináloch nájdete na mnohých miestach vo verejných a tranzitných priestoroch minimarkety 7 Eleven, Oxxo, Circle K a Chilim Balam. Všetky pobočky sú otvorené 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Užitočné sú ajlekárne kombinované s drogériou.

  • Terminál 1 - verejná časť, prízemie, 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Terminál 2 - verejná časť, 1. poschodie, 24 hodín denne, 7 dní v týždni

Zoznam všetkých nákupných možností vrátane otváracích hodín nájdete na webovej stránke letiska: aicm.com.mx/tiendas.

Reštaurácie

Letisko Benito Juárez je veľmi dobre vybavené reštauráciami, barmi a kaviarňami všetkých druhov.

Lacné a rýchle jedlo nájdete vo verejných aj tranzitných priestoroch oboch terminálov. Viac ako polovica všetkých reštaurácií je otvorená 24 hodín denne.

Nachádzajú sa tu jedálne s miestnou kuchyňou, kaviarne Starbucks a medzinárodné prevádzky rýchleho občerstvenia, ako sú Sbarro, Subway a McDonald's.

Zoznam všetkých stravovacích zariadení vrátane otváracích hodín nájdete na webovej stránke letiska: aicm.com.mx/alimentos.

Pitná voda

V žiadnom termináli letiska MEX sa nenachádzajú fontánky s pitnou vodou. Aj po bezpečnostnej kontrole si však môžete kúpiť lacnú balenú vodu v niekoľkých minimarketoch 7 Eleven, Oxxo alebo Circle K v oboch termináloch.

Sprchy

Na termináloch MEX nie sú k dispozícii verejné sprchy. Sprchy sa nachádzajú len v salónikoch prémiovej triedy.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.