Služby na letisku Korfu

Vlacherna

Zisti, aké služby a zariadenia sú k dispozícii na letisku Korfu. Kde sa najlepšie najesť a kde nakúpiť?

Zobraziť hotely v destinácii Korfu

Internet a wi-fi

Wi-fi je na celom letisku bezplatné a neobmedzené. Pripojte sa k sieti "Fraport Free".

Ak používate sim kartu krajiny EÚ, môžete v Grécku volať a používať dáta za rovnaké ceny ako vo svojej domovskej krajine.

V opačnom prípade si dátovú e-sim kartu rýchlo a jednoducho zaobstaráte na stránke airalo.com.

Reštaurácie

Reštaurácie a kaviarne sú 3 menšie miestne vo verejnej časti terminálu a viac ako 10 reštaurácií nájdete za bezpečnostnou kontrolou. K dispozícii sú aj známe reťazce Burger King alebo Starbucks.

Vo verejnej časti sa nachádzajú tri pekárne so širokým výberom sendvičov a mimo terminálu nájdete grécku reštauráciu s vonkajším sedením.

Obchody a supermarket

Na letisku Korfu nenájdete tradičný obchod s potravinami. Vo verejných a tranzitných priestoroch sa nachádza malá trafika Hudson News.

Hneď po bezpečnostnej kontrole prejdete cez veľký bezcolný obchod. Na letisku sa nenachádzajú žiadne iné obchody.

Bankomaty a zmenárne peňazí

Bankomaty sa nachádzajú v príletovej hale. Ceny za výbery zahraničnými kartami v jednotlivých bankomatoch sú nasledovné:

  • Eurobank - 2,50 eur
  • Pireaus Bank - 3 eur
  • Bankomat Euronet - 5 eur (+ nevýhodný konverzný kurz)

Zmenárne na letisku ponúkajú nevýhodné výmenné kurzy.

Úschovňa batožiny

Priamo na letisku sa nenachádza žiadna úschovňa batožiny, ale približne 800 metrov od terminálu (poloha na google.com/maps) smerom k autobusovej stanici je k dispozícii požičovňa áut Cosms. Za 24 hodín zaplatíte 15 eur, pozrite si oficiálnu webovú stránku: corfuairportcarrentals.com/luggage-storage.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.