Hotely v blízkosti letiska Hamburg

Hamburg

Kde nájsť najlepšie miesto na pobyt na letisku Hamburg alebo v jeho blízkosti?

Spanie v termináli - otváracie hodiny

Terminál letiska Hamburg sa na noc zatvára od 1:00 do 4:00.

Cestujúci, ktorí sa už nachádzajú v termináli, môžu zostať len vo verejnej časti príletovej haly, kde je však len niekoľko kovových sedadiel s opierkami na ruky a spanie je veľmi nepohodlné.

Hotely v blízkosti letiska

Na pohodlné prenocovanie si môžete vybrať z niekoľkých hotelov v okolí letiska. Nasledujúce hotely sa nachádzajú priamo pred terminálom v pešej vzdialenosti 2 minút:

V okolí sa nachádzajú aj ďalšie hotely, ktoré sú až o tretinu lacnejšie.

  • Courtyard Marriott Hamburg Airport **** - Približne 850 metrov od letiska na stanici metra Fuhlsbüttel Nord ponúka hotel vlastnú bezplatnú dopravu k terminálu.
  • Kocks Hotel Garni *** - Približne 850 metrov od letiska na stanici metra Fuhlsbüttel Nord, na letisko sa dostanete autobusmi MHD 292 a 392 za 3 minúty
  • meinHotel ** - približne 1 000 metrov od letiska na stanici metra Fuhlsbüttel Nord, na letisko sa dostanete autobusmi MHD 292 a 392 za 3 minúty
  • B&B Hotel Hamburg-Airport ** - približne 1 100 metrov južne od letiska sa k terminálu dostanete autobusmi MHD 292 a 392 za 3 minúty (zastávka Röntgenstrasse)
  • Motel One Hamburg Airport *** - približne 1 100 metrov južne od letiska sa k terminálu dostanete autobusmi MHD 292 a 392 za 3 minúty (zastávka Röntgenstrasse)
 
Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.