Hotely v blízkosti letiska Bali

Uluwatu

Nájdite si najlepšie ubytovanie po príchode na Bali alebo pred odchodom z ostrova.

Hotely v termináli

Využite kapsulový hotel vo verejnej časti medzinárodného terminálu PassGo Digital Hotel Airport Bali s cenami od 25 usd.

Hotel je ideálny na krátke prenocovanie po nočnom prílete. Každý hosť má k dispozícii uzavretú kóju s posteľou a spoločnými sprchami a toaletami. Hotel je moderný a veľmi čistý.

Priamo oproti medzinárodnému terminálu sa potom ubytujete vo veľmi kvalitnom klasickom hoteli Novotel Bali Airport **** s dobrými cenami od 75 usd. Pešia vzdialenosť k medzinárodnému terminálu je 1 minúta. Vnútroštátny terminál je vzdialený asi 3 minúty chôdze.

Lacné hotely v okolí

Ak hľadáte ubytovanie čisto podľa ceny, v bezprostrednej blízkosti letiska sa nachádza niekoľko veľmi lacných miestnych hotelov s cenami od 15 usd za noc.

Nízka cena zvyčajne zodpovedá nižšej kvalite ubytovania. Vyberáme najlepšie hodnotené ubytovanie, ktoré spĺňa obvyklé štandardy.

Hotely pri pláži v Kute

Najjužnejšia pláž známeho letoviska Kuta sa začína len 3 minúty chôdze od letiska. Predĺžte si pobyt pri mori posledný deň pred odletom a ubytujte sa v jednom z hotelov v blízkosti terminálu.

 
Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.