Hotely v blízkosti letiska Alexandria

Alexandria

Vzhľadom na veľkú vzdialenosť letiska od centra mesta cestujúci často hľadajú ubytovanie v blízkosti letiska Alexnadria.

Prenocovanie v termináli

Prenocovanie v termináli nie je možné. Prístup do budovy je cez bezpečnostnú kontrolu a bezpečnostná služba nepustí cestujúcich dovnútra skôr ako 4 hodiny pred odletom.

Hotely v blízkosti terminálu

V súčasnosti bohužiaľ nie sú k dispozícii žiadne hotely v blízkosti terminálu ani v jeho tesnej blízkosti. S výstavbou nového terminálu sa očakávalo vybudovanie hotelového komplexu, ale v súčasnosti (2025) ešte žiadny hotel nie je postavený.

Hotely v Alexandrii

Najbližšie veľké hotely sa nachádzajú približne 5 km od letiska v blízkosti dlhých pláží východne od centra. Môžeme spomenúť Hilton Alexandria King's Ranch Hotel ****, ktorý je od centra Alexandrie vzdialený viac ako 40 km. Neponúka ani možnosť transferu na terminál.

V centre Alexandrie odporúčame z vlastných skúseností Cherry Maryski Hotel **** so slušnou kvalitou a dobrou cenou a polohou.

 
Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.