Vueling odbavenie

Vueling

Spoločnosť Vueling ponúka rýchle a jednoduché online odbavenie, ako aj bezplatné odbavenie na letisku.

Online odbavenie

Odbaviť sa môžete bezplatne pomocou internetu alebo mobilnej aplikácie. Na stránke vueling.com kliknite na tlačidlo Online Check-in a vyplňte potrebné údaje na prihlásenie do rezervácie. Po niekoľkých kliknutiach dostanete palubné lístky, ktoré si môžete vytlačiť alebo uložiť do telefónu. Na letisku predložíte QR kód na letenke na prečítanie.

Online odbavenie je k dispozícii ihneď po zakúpení letenky, ale len ak ste si vybrali a zaplatili miesto. Ak nemáte vybrané miesto, odbavenie je bezplatné 7 dní pred odletom, v niektorých prípadoch len 24 hodín pred odletom

Ešte nemáte rezervovaný hotel? Získajte zľavu na stránke booking.com

Online registrácia sa zvyčajne končí 1 hodinu pred odletom, ale existuje niekoľko výnimiek. Pri odlete z Tel Avivu sa registrácia končí 24 hodín pred odletom a z desiatok európskych letísk sa registrácia končí 4 hodiny pred odletom.

Ak to nestihnete, môžete sa bezplatne odhlásiť aj na letisku.

Odbavenie na letisku

Ak vám nevadí čakať v rade, môžete sa odbaviť na letisku pri registračnej pokladni. Spoločnosť Vueling ponúka bezplatné odbavenie na letisku.

Pri letoch v rámci schengenského priestoru sa registrácia otvára 2 hodiny a zatvára 40 minút pred plánovaným odletom.

V prípade odletov mimo schengenského priestoru a odletov z Amsterdamu a Paríža Orly je limit 2 hodiny a 20 minút až 1 hodinu pred odletom.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.