Transavia batožina

Transavia

Tarify Basic a Plus spoločnosti Transavia umožňujú prepravovať len jedno malé príručné batožinu, ktorá sa zmestí pod sedadlo pred vami.

Druhú väčšiu príručnú batožinu alebo zapísanú batožinu si musíte vždy zakúpiť samostatne v treťom kroku nákupného procesu po vyplnení vašich osobných údajov.

Tarifa Príručná batožina
40x30x20 cm
Príručná batožina
55x35x25 cm
Zapísaná batožina
Základná zadarmo 12 eur až 27 eur 22 eur do 75 eur
Plus Zdarma 12 eur až 27 eur Zdarma do 20 kg
Max zadarmo zadarmo zadarmo do 30 kg

Príručná batožina

Ak si zakúpite tarifu Basic alebo Plus a pri rezervácii si nezaplatíte za väčšiu príručnú batožinu, môžete si na palubu vziať len malú batožinu s rozmermi 40 x 30 x 20 cm.

Môžete si pridať väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55 x 35 x 25 cm. Poplatok sa líši v závislosti od trasy a pri rezervácii online počas procesu nákupu letenky je od 10 eur do 27 eur.

Ak prídete k odletovej bráne s ďalšou batožinou, zaplatíte 25 eur až 45 eur v závislosti od trasy.

Počet príručnej batožiny je prísne kontrolovaný a pokiaľ ste si nezakúpili druhý kus, nesmiete si na palubu vziať ani kabelku alebo tašku z duty free shop extra.

Celková hmotnosť príručnej batožiny je stanovená na maximálne 10 kg, ale nekontroluje sa veľmi často.

Zapísaná batožina

Zapísaná batožina do 20 kg je zahrnutá v tarife Plus a do 30 kg je zahrnutá v tarife Max.

Ak chcete cestovať s podanou batožinou a nepotrebujete dodatočné služby tarify Plus (možnosť zmeny letenky alebo výberu konkrétneho miesta v zadnej časti lietadla), vyberte si tarifu Basic a pridajte podanú batožinu v kroku 4 počas procesu nákupu letenky.

V tomto prípade zaplatíte približne o 20 eur menej, ako keď si vyberiete tarifu Plus.

Poplatky za zapísanú batožinu sú nasledovné a závisia od dĺžky letu a ceny základnej letenky:

Celková hmotnosť Poplatok za online nákup Poplatok pri kúpe na letisku
15 kg 22 eur - 45 eur 60 eur
20 kg 27 eur - 50 eur 70 eur
25 kg 31 eur - 63 eur 80 eur
30 kg 41 eur - 75 eur 100 eur

Detské kočíky

Ak cestujete s malými deťmi, máte automaticky nárok na bezplatnú prepravu kočíka aj autosedačky alebo cestovnej postieľky.

Zvieratá

Domáce zvieratá sa môžu prepravovať v kabíne a v nákladnom priestore, ale len psy alebo mačky a nie mladšie ako 4 mesiace. Zviera prepravované v priestore pre cestujúcich sa musí zmestiť do schránky s rozmermi 40 x 30 x 24 cm.

Poplatok je 50 eur za prepravu v kabíne a 77 eur v batožinovom priestore. Pred zakúpením je potrebné požiadať o lístok pre zviera, kde budete informovaní aj o podmienkach prepravy.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.