Pegasus Airlines batožina

Pegasus Airlines - Boeing 737

Počet a druh povolenej batožiny sa líši podľa zakúpeného cestovného. Najlacnejšia tarifa Light zahŕňa vždy len malú príručnú batožinu, ktorá je na palube lietadla zdarma.

Príručná batožina

Veľkosť batožiny a počet predmetov, ktoré si môžete vziať na palubu lietadla, sa líši v závislosti od zakúpeného tarifu.

Pri najlacnejšom cestovnom lístku "Light" si môžete vziať so sebou len malú batožinu s rozmermi 40 x 30 x 15 cm a hmotnosťou do 3 kg.

Malá príručná batožina Veľká príručná batožina
Light 40 x 30 x 15 cm -
Saver, Saver Plus, Comfort Flex 40 x 30 x 15 cm 55 x 40 x 20 cm

Maximálna hmotnosť väčšej príručnej batožiny nesmie presiahnuť 8 kg. V prípade príručnej batožiny sú však hlavným kritériom rozmery, hmotnosť len minimálne. Letecká spoločnosť Pegasus Airlines nepovoľuje okrem príručnej batožiny žiadne ďalšie predmety, ako sú kabelky alebo tašky na notebook.

Ešte nemáte hotel? Získajte zľavy na Booking.com

Odbavená batožina

Zapísaná batožina nie je zahrnutá v najlacnejšej tarife "Light". Preto si vyberte tarifu Saver, ktorá je približne o 19 eur drahšia v jednom smere (v závislosti od konkrétnej trasy) a ponúka odbavenú batožinu do 20 kg.

V prípade prestupov sa batožina automaticky prenesie na ďalší let.

Detské kočíky sa prepravujú bezplatne.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.