Neos odbavenie

Neos Boeing 787-900 v Prahe PRG

Odbavenie na lety spoločnosti Neos je možné vykonať online a bezplatne na letisku. Online odbavenie na stránke www.neosair.it je k dispozícii len pre jednotlivé letenky zakúpené priamo prostredníctvom spoločnosti Neos.

Ak cestujete s cestovnou kanceláriou v rámci zájazdu (napr. z Prahy, Brna alebo Ostravy), nemôžete sa odhlásiť online a musíte sa odhlásiť (bezplatne) na letisku.

Čas odbavenia na letisku

Odbavenie na letisku je zvyčajne otvorené 120 minút pred odletom na európskych trasách a 180 minútpredodletom na diaľkových trasách, kde sa odbavenie končí 60 minút pred odletom. Na menších letiskách, ako je Brno alebo Ostrava, sa odbavenie môže začať približne 120-150 minút pred odletom aj na diaľkových letoch.

Nástup do lietadla je striktne ukončený 30 minút (40 minút pri diaľkových letoch) pred odletom.

Výber sedadla

Výber konkrétneho sedadla je možné uskutočniť pri kúpe individuálnej letenky prostredníctvom webovej stránky neosair.it za ceny od 12 eur do 30 eur v závislosti od atraktivity sedadla.

Rovnakú cenu zaplatíte aj v prípade, že výber vykonáte pri online registrácii.

Ak si miesto nevyberiete, bude vám bezplatne pridelené náhodné miesto.

Ak cestujete v rámci zájazdu prostredníctvom cestovnej kancelárie, nemôžete si vopred vybrať konkrétne sedadlo. Pri registrácii na letisku však môžete požiadať o miesto pri okne alebo v uličke a bude vám pridelené v závislosti od dostupnosti.

V takom prípade odporúčame, aby ste sa na registráciu dostavili ako prví.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.