Corendon Airlines batožina

Corendon Airlines

Corendon Airlines je jednou z leteckých spoločností, ktoré obmedzujú možnosti bezplatnej batožiny na minimum. Ak hľadáte najlacnejšie letenky, pripravte sa na to, že v cene budú len osobné veci.

Zjednodušený prehľad batožiny v spoločnosti Corendon Airlines nájdete v nasledujúcej tabuľke:

Tarifa Osobný predmet Príručná batožina Zapísaná batožina
Promo 1x 3 kg - -
ECO - 1x 8kg -
FLEX 1x 3kg 1x 8kg 1x 23kg
PREMIUM 1x 3kg 1x 8kg 2x 20kg
Deti do 2 rokov - - 1x 10kg

Vyššie uvedené informácie sa vzťahujú len na samostatne zakúpené vstupenky. Ak máte charterový let so spoločnosťou Corendon Airlines organizovaný cestovnou kanceláriou, podmienky sa môžu líšiť a musíte dodržiavať podmienky zájazdu.

Najlacnejšie hotely s našou zľavou na Booking.com

Príručná batožina

Podľa vyššie uvedenej tabuľky je zrejmé, že nie každý bude mať nárok na rovnaký počet a typ batožiny. V základnej cene cestovného ECO budete mať štandardnú príručnú batožinu. Ak však budete mať šťastie a kúpite si najlacnejšie letenky v tarife Promo, budete mať v cene len osobnú batožinu. Rozmery sú nasledovné:

  • Príručná batožina: (hmotnosť 8 kg): 55 x 40 x 25 cm
  • Osobný predmet: 1: 40 x 30 x 15 cm (hmotnosť 3 kg)

V tarife Promo máte možnosť zakúpiť si väčšiu príručnú batožinu počas rezervácie za približne 10 eur alebo zapísanú batožinu od 25 eur v závislosti od hmotnosti. Ak nepotrebujete viac doplnkových služieb, oplatí sa kúpiť najlacnejšie letenky a potom si v prípade potreby dokúpiť batožinu, než kupovať letenky za vyššiu cenu.

Batožinu si môžete pridať k rezervácii na stránke corendonairlines.com/additional-services.

Zapísaná batožina

Zapísaná batožina nie je štandardne zahrnutá v cene letenky. Je zahrnutá len v drahších tarifách FLEX a PREMIUM. Batožinu si však môžete zakúpiť aj pri lacnejších tarifách kedykoľvek až do odbavenia.

Cena zapísanej batožiny sa počíta podľa hmotnosti.

Môžete si vybrať od 15 kg za 40 eur do 32 kg za 60 eur za jeden kus a môžete si kúpiť až 9 kusov batožiny na osobu. Cenové úrovne nájdete na obrázku.

Detské kočíky

Detské kočíky sa prepravujú bezplatne pre všetky malé deti bez ohľadu na vek. Existuje možnosť prepravy len 1 kusu, ostatné sú už spoplatnené podľa hmotnosti.

Deti do 2 rokov majú nárok na prepravu zapísanej batožiny do 10 kg.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.