Azores Airlines odbavenie

Lietadlo spoločnosti Azores Airlines na letisku Ponta Delgada

Azores Airlines je klasický sieťový dopravca a ponúka bezplatné odbavenie na letisku.

Odbavenie na letisku

Odbavenie na letisku je bezplatné na všetkých letiskách, ktoré spoločnosť Azores Airlines obsluhuje. Otváracie a zatváracie hodiny prepážok sú nasledovné:

  • Vnútroštátne lety - prepážka sa otvára 120 minút a zatvára 45 minút pred odletom (pri odletoch z Lisabonu 60 minút pred odletom a z Porta 50 minút pred odletom).
  • Medzinárodné lety - prepážka sa otvára 180 minút a zatvára sa 60 minút pred odletom (pri odletoch z Bostonu a Kapverd sa zatvára 75 minút pred odletom).

Podrobné časy vrátane letov so spoločnosťou Azores Airlines nájdete na webovej stránke: azoresairlines.pt/check-in/times.

Ešte nemáte hotel? Využite zľavy na Booking.com

Online check-in

Prihlásiť sa môžete sami online prostredníctvom mobilného telefónu alebo počítača. Odhlásenie je dostupné 48 hodín pred odletom a najneskôr si môžete vygenerovať palubný lístok 75 minút pred odletom.

Palubné vstupenky si môžete ponechať v telefóne a na letisku ukázať QR kód z obrazovky mobilného telefónu.

Pre najpohodlnejšie online odbavenie použite mobilnú aplikáciu Azores Airlines.

Výber sedadla

Konkrétne miesto v lietadle si môžete vybrať za poplatok od 10 eur do 50 eur v závislosti od dĺžky letu a typu sedadla.

Ak si miesto nevyberiete, bude vám bezplatne pridelené náhodné miesto. Ak cestujete v skupine viacerých osôb, systém vás usadí spoločne.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.