American Airlines batožina

American Airlines

Na palubu si môžete vziať príručnú batožinus rozmermi 56 x 36 x 23 cm a jeden osobný predmet s rozmermi 45 x 35 x 20 cm.

Na vybraných diaľkových letoch z Južnej Ameriky, Ázie alebo Austrálie je bezplatnázapísaná batožina s hmotnosťou do 23 kg vrátane nadväzujúceho vnútroštátneho letu, ak je na tej istej letenke. Všetko závisí od zakúpeného cestovného.

V opačnom prípade budete musieť za zapísanú batožinu zaplatiť pri tarife "Basic". Pri letoch z Európy do Severnej Ameriky a späť je cena za 23 kg kufor stanovená na 60 usd v jednom smere a pri vnútroštátnych prípojoch a letoch z USA do Mexika a Karibiku zaplatíte 25 usd.

V tarife "Main Cabin" je automaticky zahrnutá zapísaná batožina.

Lyže, golfové tašky, rybárske potreby a podobné športové vybavenie sú na diaľkových letoch zadarmo, na vnútroštátnych letoch za 25 usd.

Domáce zvieratá sa prepravujú len na severoamerických letoch za poplatok 200 usd. Asistenčné psy cestujú bezplatne na všetkých linkách.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.