Air Baltic služby počas letu

Air Baltic - De Havilland DHC-4

AirBaltic je typickou nízkonákladovou leteckou spoločnosťou, pokiaľ ide o služby. Počas letu sa nepodáva žiadne bezplatné občerstvenie a nie sú k dispozícii žiadne iné služby.

Jedlo na palube

Občerstvenie si môžete zakúpiť z palubného menu alebo ešte lepšie, objednať si jedlo vopred. Stravovanie spoločnosti AirBaltic vyčnieva zo šedi leteckého priemyslu a patrí k tomu najlepšiemu, čo môžete vo vzduchu ochutnať.

Stále hľadáte hotel? Pozrite si tento

Letecká spoločnosť ponúka napríklad prekvapenia pre vašich blízkych v podobe kytice ruží, makróniek s proseccom, čokoládovej torty atď.

Štandardné jedlá podávané v ponuke zahŕňajú variácie od steakov po morské plody a raňajky formou bufetu. Všetky ponuky nájdete na stránke airbalticmeal.com.

Ekonomická trieda

Čo treba spomenúť a zdôrazniť, je skutočnosť, že airBaltic poskytuje cestujúcim vynikajúci priestor na nohy aj v ekonomickej triede. Najmä v porovnaní s inými nízkonákladovými dopravcami.

Interiér je sfarbený do svetlozelenej farby s LED podsvietením.

IFE

Na letoch so spoločnosťou airBaltic nečakajte palubný zábavný systém. Nad hlavou sú miniatúrne obrazovky, ktoré slúžia len na sledovanie letu a polohy lietadla na mape.

Trieda Business

Letecká spoločnosť ponúka aj cestovanie v prémiovej biznis triede. Vzhľadom na charakter krátkych a stredne dlhých letov nemôžete očakávať plnohodnotný biznis, ale vzhľadom na možnosti budete spokojní.

V biznis triede, ktorá je od ekonomickej triedy oddelená priečkou, je štandardne 6 miest na sedenie. Počas letu sa podáva občerstvenie, pozri vyššie.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.