Air Baltic odbavenie

Air Baltic - De Havilland DHC-4

V prípade letov spoločnosti AirBaltic sa musíte zaregistrovať samostatne online alebo prostredníctvom kioskov na letisku. Odbavenie na letisku pri odbavovacej prepážke je spoplatnené.

Online odbavenie

Či už na počítači alebo mobilnom telefóne, online odbavenie je rýchle a jednoduché. Prejdite na stránku airbaltic.com/check-in a v niekoľkých krokoch budete mať k dispozícii palubný lístok. Vytlačte si ju alebo si ju uložte do mobilného telefónu. Ukážte QR kód letiskovému personálu na obrazovke telefónu.

Stále hľadáte hotel? Pozrite si tento

Online registrácia je k dispozícii 36 hodín až 60 minút pred odletom. Ak ste si vybrali sedadlo Business, Classic alebo ste si ho zaplatili, môžete sa odhlásiť už 5 dní (118 hodín) pred odletom.

Prípadnú zapísanú batožinu vám bezplatne odovzdajú na letisku pri priehradkách na odovzdanie batožiny.

Samostatné odbavovacie kiosky

Spoločnosť AirBaltic ponúka vlastné samoobslužné odbavovacie kiosky na letiskách v Rige RIX a Kodani CPH. Zadajte referenčné číslo rezervácie letenky, priezvisko a do minúty máte odbavenie hotové a kiosk vám vytlačí palubný lístok.

Odbavenie prostredníctvom kiosku je bezplatné a posledné odbavenie je 40 minút pred odletom.

Odbavenie na letisku

Odbavenie pri odbavovacej prepážke je možné za poplatok 35 eur. Pre cestujúcich je bezplatné:

  • Business a Classic
  • s deťmi do 2 rokov
  • v skupine
  • so spoločnou letenkou inej leteckej spoločnosti

Ak máte prestup na letisku v Rige a nemáte palubnú vstupenku na nadväzujúci let, môžete si ju vybaviť na prepážke Transfer do 30 minút pred odletom. Minimálny čas prestupu v Rige je 45 minút.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.