Aeroflot odbavenie

Aeroflot - Boeing 737

Odbavenie na lety spoločnosti Aeroflot je pre všetkých cestujúcich bezplatné na letisku aj vopred online.

Odbavenie na letisku

Odbavovacie pulty na letisku sa otvárajú 2 hodiny pred odletom a zatvárajú sa 40 minút pred odletom pri letoch na krátke vzdialenosti a otvárajú sa 3 hodiny pred odletom a zatvárajú sa 1 hodinu pred odletom pri letoch na dlhé vzdialenosti.

Vždy majte pri sebe platný cestovný doklad. Palubný lístok dostanete od personálu letiska, ktorému odovzdáte aj všetku batožinu na odbavenie.

Samoobslužné kiosky na odbavenie

Spoločnosť Aeroflot ponúka na ruských letiskách aj samoobslužné odbavovacie kiosky. Vďaka tomu môžete ľahko predbehnúť rad, ktorý sa tvorí pri bežnom odbavení.

Ak máte batožinu na odbavenie, oplatí sa využiť kiosky len na moskovskom letisku Šeremetievo SVO, kde Aeroflot prevádzkuje aj prepážku určenú len na odbavenie. V ostatných prípadoch sa aj tak ocitnete v rade na odbavenie s ostatnými cestujúcimi.

Online odbavenie

Online registráciu môžete vykonať z pohodlia domova alebo hotela 24 hodín pred odletom, najneskôr však 45 minút pred plánovaným odletom (1 hodinu pred odletom pri diaľkových letoch).

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.