Vratislav
Letisko Vroclav Copernicus

Všetko, čo potrebujete vedieť pred odletom alebo príletom na letisko Wroclaw

Služby na letisku Wroclaw

Krystof Hajek aktualizované 5. 9. 2023

Zisti, aké služby a zariadenia sú k dispozícii na letisku Vroclav. Kde sa najlepšie najesť a kde nakúpiť?

Lacné hotely v blízkosti letiska Wroclaw

Internet a wi-fi

Na letisku je k dispozícii bezplatné wifi pripojenie na internet na neobmedzený čas.

Ak používate sim kartu z krajiny EÚ, môžete v Poľsku telefonovať a používať dáta za rovnaké ceny ako vo vašej domovskej krajine.

V opačnom prípade si jednoducho a rýchlo zaobstarajte dátovú e-sim na webe airalo.com.

Obchody a reštaurácie

Využite minitrh s nápojmi, sendvičmi a občerstvením 1-Minute v príletovej hale. Je otvorený od 4:30 do posledného príletu. Ďalšie obchody nájdete po bezpečnostnej kontrole v podobe duty free, obchodov so suvenírmi alebo módou.

Po bezpečnostnej kontrole sa nachádzajú dve reštaurácie a tri menšie bistrá vrátane Costa Coffee vo verejnej časti. Zoznam všetkých obchodov a reštaurácií nájdete na webovej stránke letiska.

Bankomaty

Bankomaty sa nachádzajú v príletovej aj odletovej hale. Najhoršie poplatky a konverziu mien má bankomat Euronet, ale nájdete tu aj zariadenia bežných poľských bánk (napr. Pekao).

Úschovňa batožiny a ďalšie služby

Na letisku nenájdete úschovňu batožiny ani sprchy.

Vo verejných priestoroch letiska je v pracovných dňoch od 10:00 do 16:00 otvorená pošta. Výnimkou je piatok, keď je otvorená od 14:00-20:00.

Krystof Hajek

Krystof je šéfredaktorom na Cestee. Je tiež vášnivým cestovateľom, ktorý má na konte 574 letov a 73 navštívených krajín.

Niektoré z našich odkazov môžu byť partnerské odkazy, z ktorých môžeme získať províziu, ak si zakúpite službu. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.