Služby na letisku Lyon

Lyon

Zisti, aké služby a zariadenia sú k dispozícii na letisku Lyon. Kde sa dá najlepšie najesť a nakúpiť?

Lacné hotely v blízkosti letiska Lyon

Internet a Wi-Fi

Na letisku je k dispozícii bezplatné wifi pripojenie na internet na neobmedzený počet hodín. Pripojte sa k sieti "Aéroports de Lyon".

Ak používate sim kartu z krajiny EÚ, môžete vo Francúzsku telefonovať a používať dáta za rovnaké ceny ako vo svojej domovskej krajine.

V opačnom prípade si dátovú e-sim kartu rýchlo a jednoducho zaobstaráte na stránke airalo.com.

Obchody a supermarkety

Zatiaľ čo v termináli 2 sa nachádza len jeden obchod duty free, v termináli 1 sú dobre zásobené obchody s módou, cestovnými doplnkami alebo potravinami.

Vo verejnej časti terminálu 1 si môžete kúpiť základné potraviny a občerstvenie so sebou v minimarkete monop'daily. Otváracie hodiny sú od 04:00 do 21:00.

Vo verejnej časti terminálu 1 sa nachádza aj lekáreň otvorená od 8:00 do 18:00.

Možnosti stravovania

Letisko je dobre vybavené reštauráciami, kaviarňami a prevádzkami rýchleho občerstvenia.

Nájdete tu značky ako Starbucks, Burger King a Exki. Väčšina prevádzok je otvorená od 5:00 do 21:00 a žiadna reštaurácia na letisku Lyon nie je otvorená 24 hodín denne.

Zoznam všetkých stravovacích zariadení nájdete na webovej stránke letiska: lyonaeroports.com/restaurants.

Úschovňa batožiny

Úschovňa batožiny sa nachádza v termináli 1 a prevádzkuje ju spoločnosť "Safe Bag", ktorá na tom istom mieste ponúka aj ochranné balenie.

Otvorená je denne od 5:00 do 19:00.

Cena za úschovu do 24 hodín je 13 eur.

Bankomaty a zmenárne

Jediné bankomaty a zmenárne na letisku prevádzkuje spoločnosť Global Cash, ktorá ponúka nevýhodné kurzy a vysoké poplatky za výber.

Za dopravu do centra mesta zaplatíte kartou a v prípade potreby si vyberiete peniaze z bankomatov bežných francúzskych bánk v meste.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.