Služby na letisku Grenoble

Grenoble

Zisti, aké služby a zariadenia sú k dispozícii na letisku Grenoble. Kde sa dá najlepšie najesť a nakúpiť?

10 najlepších hotelov vo francúzskych Alpách

Internet a wi-fi

Na letisku je k dispozícii bezplatné wifi pripojenie na internet na neobmedzený počet hodín. Pripojte sa k sieti "VINCI Airports".

Ak používate sim kartu z krajiny EÚ, môžete vo Francúzsku volať a používať dáta za rovnaké ceny ako vo vašej domovskej krajine.

V opačnom prípade si francúzsku dátovú e-sim kartu rýchlo a jednoducho zaobstaráte na stránke airalo.com.

Obchody a reštaurácie

Vo verejných priestoroch letiska môžete využiť obchod so suvenírmi v odletovej hale a po bezpečnostnej kontrole malý obchod duty free alebo obchod s francúzskym syrom.

Stravovanie zabezpečuje spoločnosť Tribs, ktorú nájdete vo verejnej časti (odletová a príletová hala) a po bezpečnostnej kontrole.

Na 1. poschodí verejného priestoru sa nachádza aj malá reštaurácia.

Otváracie hodiny všetkých obchodov a reštaurácií sú vždy prispôsobené aktuálnej letovej prevádzke.

Úschovňa batožiny

V termináli sa nenachádza žiadna úschovňa batožiny ani automatické skrinky.

Bankomaty a zmenárne

Mimo príletovej haly nájdete len bankomat Euronet s poplatkom za výber približne 4,50 eur. Ak navyše nemáte kartu s eurovým účtom, Euronet stanovuje veľmi nevýhodný prepočet výmenného kurzu.

Automaty

V niekoľkých automatoch sa predávajú nápoje a sladkosti, za ktoré sa dá po bezpečnostnej kontrole platiť kartami a mincami.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.