Služby na letisku Brindisi

Brindisi

Zisti, aké služby a zariadenia sú k dispozícii na letisku Brindisi. Kde sa najlepšie najesť a kde nakúpiť?

Internet a wi-fi

Bezplatné wifi pripojenie bez časového obmedzenia je k dispozícii prostredníctvom hotspotu AdP_FreeWifi po prihlásení pomocou e-mailu alebo sociálnych sietí.

Ak používate sim kartu z krajiny EÚ, môžete v Taliansku volať a používať dáta za rovnaké ceny ako vo vašej domovskej krajine.

V opačnom prípade získate dátovú e-sim kartu rýchlo a jednoducho na webe airalo.com.

Lacné hotely v centre mesta Brindisi

Reštaurácie a obchody

Reštaurácie a občerstvenie nájdete vo verejnej časti terminálu medzi príletmi a odletmi, ako aj v 3 menších bistrách za bezpečnostnou kontrolou.

Obchody sú sústredené len vo verejnej časti. Môžete si tu kúpiť napríklad oblečenie, knihy alebo občerstvenie. Na letisku Brindisi sa nenachádza žiadny tradičný supermarket ani minimarket.

Na nákup tlačovín, nápojov a občerstvenia môžete využiť aj novinový stánok Relay v príletovej hale (verejná časť).

Bankomaty

Bankomat pri pásoch na batožinu prevádzkuje spoločnosť Euronet s poplatkom za výber približne 5 eur a nevýhodným výmenným kurzom. Odporúčame vyjsť von a v blízkosti občerstvenia v hale medzi príletmi a odletmi si vybrať peniaze z bankomatu Banca Popolare Pugliese bez poplatku.

Úschovňa batožiny a ďalšie služby

Úschovňa batožiny na letisku Brindisi nie je k dispozícii.

V letiskovom termináli sa nenachádzajú ani verejné sprchy.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.