Hotely v blízkosti letiska Bogota

Bogota

V prípade skorých ranných odletov alebo veľmi neskorých príletov sa určite oplatí prenocovať na letisku, aby ste mali čo najväčšie pohodlie.

Cesta do centra mesta je ráno a v noci možná len taxíkom.

Prenocovanie v termináli - otváracie hodiny

Hlavný terminál 1 je otvorený 24 hodín denne, avšak do tranzitného priestoru sa môžete dostať najskôr 5 hodín pred odletom. Ak na letisku iba prestupujete, môžete v tranzitnej zóne stráviť ešte dlhší čas.

Tranzitný priestor je vhodný na prenocovanie. Podlahy sú pokryté kobercami a je tu veľa miest, kde nájdete pohodlné kreslá bez opierok, na ktoré si môžete ľahnúť.

Vo verejnej časti je tiež veľa pokojných zón, ale sedadlá sú menej pohodlné a môže sa stať, že vás skontroluje polícia, či máte palubný lístok na ranný let.

Hotely v blízkosti letiska

Ak chcete pohodlne prenocovať, vyberte si jeden z hotelov v blízkosti terminálov.

Veľké medzinárodné hotely sa nachádzajú pozdĺž hlavnej cesty a všetky nižšie uvedené hotely ponúkajú bezplatný transfer z letiska. Ceny sa pohybujú od 75 usd do 100 usd za noc.

Lacné ubytovanie v okolí

Okrem kvalitných veľkých hotelov v blízkosti letiska (v okruhu približne 25 minút chôdze) nájdete aj niekoľko veľmi lacných miestnych hotelov s cenami od 25 usd.

Uvádzame dobre hodnotené hotely v bezpečných štvrtiach, kde sa dá chodiť aj za tmy.

 
Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.