Alberobello
Letisko Bari

Všetko, čo potrebujete vedieť pred odletom alebo príletom na letisko Bari

Služby na letisku Bari

David Eiselt aktualizované 21. 9. 2023

Zisti, aké služby a zariadenia sú k dispozícii na letisku Bari. Kde sa najlepšie najesť a kde nakúpiť?

Internet a wi-fi

Wifi je k dispozícii bezplatne prostredníctvom hotspotu AdP_FreeWifi po prihlásení pomocou e-mailu alebo sociálnych sietí.

Ak používate sim kartu z krajiny EÚ, môžete v Taliansku volať a používať dáta za rovnaké ceny ako vo vašej domovskej krajine.

V opačnom prípade si dátovú e-sim kartu rýchlo a jednoducho zaobstaráte na stránke airalo.com.

Reštaurácie a obchody

Reštaurácie a kaviarne nájdete pred aj za bezpečnostnou kontrolou, avšak vo verejnej časti sú reštaurácie oveľa priestrannejšie. Navštíviť môžete napríklad McDonald's (9:30-22:00) alebo kaviareň Lavazza (6:00-22:00). Zoznam prevádzok nájdete na webovej stránke letiska.

Za bezpečnostnou kontrolou sa nachádzajú duty-free, obchody s oblečením alebo suvenírmi, zatiaľ čo vo verejnej časti nájdete menšie novinové stánky a cestovné obchody.

Lacné hotely v blízkosti letiska Bari

Na letisku Bari sa nenachádza žiadny klasický supermarket s potravinami.

Vo verejnej časti odletovej haly sa nachádza lekáreň s otváracími hodinami 7:30-21:00.

Bankomaty

Bankomaty na letisku prevádzkuje spoločnosť Euronet (neodporúča sa kvôli nevýhodnému prepočtu výmenného kurzu) alebo Banca Popolare Pugliese s poplatkom 0 EUR.

Avatar uživatele
David Eiselt

David je zakladateľom a CEO spoločnosti Cestee. Je tiež vášnivým cestovateľom, ktorý má na konte 302 letov a 49 navštívených krajín.

Niektoré z našich odkazov môžu byť partnerské odkazy, z ktorých môžeme získať províziu, ak si zakúpite službu. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.