Volotea vernostný program

Volotea - Boeing 717

Ak chcete ušetriť peniaze a kúpiť lacnejšie lístky, musíte sa stať členom Megavolote. Za jednorazový ročný poplatok získate zľavy na lety pre seba a všetkých svojich spolucestujúcich pri rovnakej rezervácii.

Členstvo si zakúpite spolu s letenkami, ktoré sú automaticky zľavnené na 50 eur ročne. Potom si v nastaveniach svojho profilu vypnite automatické obnovovanie členstva!

Oplatí sa ho kúpiť? Ak plánujete cestovať s dvoma osobami aspoň dvakrát ročne, potom áno. Zľava na letenky je 10 €, čo pri dvoch osobách a jednej spiatočnej ceste predstavuje 40 €. Členstvo však stojí 50 €.

Pre tých, ktorí plánujú lietať s Voloteou naozaj často, je tu aj nový program Megavolotea Plus, ktorý stojí 100 € na rok, pričom výhody sú výraznejšie ako pri jednoduchom členstve Megavolotea.

Ak vo svojom profile vyplníte aj dátum narodenia, ako člen Megavolotea získate narodeninový darček v podobe kreditu 20 € a ako člen Megavolotea Plus dokonca 35 €.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.