VietJetAir letenky

VietJetAir je zvyčajne najlacnejšou leteckou spoločnosťou na vnútroštátnych trasách vo Vietname, pričom cenovo predstihuje Jetstar aj národné Vietnam Airlines. Spojenia medzi veľkými mestami sú veľmi časté a niekoľko letov sa uskutoční do jednej hodiny. Najlacnejšie jednosmerné letenky sú zvyčajne za necelých 29 eur.

Spoločnosť lieta prakticky na všetky civilné letiská vo Vietname, pričom medzinárodné linky vedú najmä do Thajska, Kambodže, Singapuru, Číny a na Taiwan.

Cenník spoločnosti VietJetAir je trochu zvláštny. Najlacnejšie letenky za promo ceny bývajú k dispozícii 4 až 6 mesiacov vopred, najdrahšie ceny odlietajú 1 až 3 mesiace vopred. Naopak, ceny na poslednú chvíľu môžu mierne klesnúť, aj keď na hodnoty najnižšej promo tarify. Rozdiely však nie sú veľké (maximálne 11 eur - 18 eur ).

Upozorňujeme, že uvedená počiatočná cena nie je konečná a po výbere letu sa ešte pripočítajú poplatky, zvyčajne okolo 13 až 20 usd.

Tento článok môže obsahovať partnerské odkazy, z ktorých môže naša redakcia získať provízie, ak kliknete na odkaz. Pozrite si našu stránku s reklamnými pravidlami.